<

Hakkımızda

Hakkımızda

İZAY ELEKTRONİK Güvenlik Sistemleri Firmasının temelleri 2004 yılında İSTANBUL ümraniyede atılmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri ve bilgisayar teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firma, son kullanıcalara yönelik en son teknolojileride kullanarak kaliteli proje uygulamaları yapmaktadır.

Misyonumuz

Elektroniğin, toplum ve birey yaşamının hemen her alanındaki konumu ve önemi; elektronik güvenlik sistemlerinin de, tartışmasız bir ihtiyaç olarak yaşamda yer almasını sağlamıştır. Tüm kurumsal yapılar gibi, İZAY Elektronik firmasıda uzmanlık alanında hedeflerini planlamakta; güçlü, sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörünün örnek alınan öncü kuruluşlarından birisi olma bilinciyle çalışmaktadır. Güvenliğin, birey ve toplum yaşamındaki en önemli yaşamsal ihtiyaçlardan birisi olduğu gerçeğinden hareketle; İZAY Elektronik ; elektronik güvenlik sektörünün, bu yaşamsal ihtiyaca katkısını en üst düzeyde temsil etmek; örnek ve öncü firma olmanın gerektirdiği yatırımları ve açılımları zamanında yapmak; insanı ve ülkesinin huzuruna sağladığı katkının ticari getirisini, yine kendisini var eden insanına ve ülkesine, güçlü ve ve köklü bir hizmet kurumu olarak sunmak ve aktarmak amacındadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak. Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak. Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek. Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek. Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.